Milazim Krasniqi shtrihet në spital, pas infektimit me COVID-19

Aktuale

Milazim Krasniqi shtrihet në spital, pas infektimit me COVID-19

Nga: N. H Më: 12 prill 2021 Në ora: 23:02
Milazim Krasniqi

Profesori universitar, Milazim Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, janë shtruar në spital, pas infektimit me koronavirus.

Këtë e bëri të ditur vetë profesori Krasniqi, përmes një shkrimi në rrjete sociale në Facebook.

Ndërsa, ka thënë se po shpresojnë ta kalojmë me sukses edhe këtë sprovë të rëndë.

“Të respektuar miq, pas disa dite trajtimi në banesë nga covid 19, sonte Edibja dhe unë u shtruam në spital. Po shpresojmë ta kalojmë me sukses këtë sprovë të rëndë.

Ndihma që mund të bëni për ne është vetëm duaja juaj, në këtë muaj të shenjtë. Faleminderit!”, ka shkruar Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat