E zbulon Haskuka, ja si i ka raportet me kryeministrin e tij

Aktuale

E zbulon Haskuka, ja si i ka raportet me kryeministrin e tij

Më: 9 maj 2021 Në ora: 21:21
Albin Kurti dhe Mytaher Haskuka

Kreu i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka treguar si i ka raportet me kryetarin e parties, Albin Kurti.

Si dhe kur e ka takuar për here të fundit.

“Mirë në përgjithësi mirë, javën e kaluar (jam takuar), para se të shkoj në Bruksel”, ka thënë Haskuka.

Ai ka treguar se Kurti gjatë mandatit të pare ishte në Prizren ku bën disa përurime së bashku, si të qendrës për shërbime të integruara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat