Daut Haradinaj befason me reagimin për arrestimin e Dardan Molliqajt: Vetëm më të fortë...

Aktuale

Daut Haradinaj befason me reagimin për arrestimin e Dardan Molliqajt: Vetëm më të fortë...

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 00:19
Dardan Molliqaj dhe Daut Haradinaj

Në lidhje me arrestimin e kryetari të PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar edhe kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj.

Haradianj përmes një postimin në Facebook ka publikuar një fotografi që e ka me Molliqajn.

“Vetëm më të fortë po të bëjnë, miku im Dardan”, kështu ka shkruar Haradinaj i AAK-së në postimin e tij n% Facebook.

Kujtojmë se Dardan Molliqaj dhe 7 zyrtarë tjerë të PSD-së u arrestuan sot nga Policia e Kosovës derisa po kryenin një aksion tek Ministria e Drejtësisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat