Vjen paralajmërimi/ “Edhe qeveria e Zaevit do ta provokojë kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin”

Aktuale

Vjen paralajmërimi/ “Edhe qeveria e Zaevit do ta provokojë kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin”

Nga: A.SH Më: 16 shtator 2021 Në ora: 12:40
Albin Kurti dhe Zoran Zaev

Kryeministri Albin Kurti po qëndron në Maqedoninë e Veriut për të zhvilluar një mbledhje të përbashkët mes dy qeverive, ku pritet të nënshkruhen disa marrëveshje bilaterale.

Opinionisti Sulejman Mehazi ka thënë se qeveria e Zoran Zaev do ta provokojë kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin.

Kjo sipas tij, se gazetarët konspirativ pro Vuçiq dhe pro Rama do të skandalizojnë takimin me pyetjet provokuese ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit.

Postimi në Facebook:

Edhe qeveria e Zaevit në Shkup do të provokojë kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin

Edhe qeveria e kryeministrit Zaev do sillet njëjtë si qeveria e Edi Ramës dhe qeveria e Vuçiqit kundër Albin Kurtit, gazetarët konspirativ pro Vuçiq dhe pro Rama do të skandalizojnë takimin me pyetjet provokuese ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat