Pamje/ Forcat Speciale ndryshojnë pozicionimin në Jarinje, tani shihet vetëm një polic i armatosur

Aktuale

Pamje/ Forcat Speciale ndryshojnë pozicionimin në Jarinje, tani shihet vetëm një polic i armatosur

Nga: A.M Më: 24 shtator 2021 Në ora: 20:31
Pamje nga vendi i ngjarjes

Situata aktuale në Jarinje është e qetë, derisa qytetarët e mbledhur po përgatiten për një natë tjetër në këtë vendkalim.

Anëtarët e njësive Rosso u largun nga pozicionet e tyre të mëparshme, shkruan Kosovo online, përcjell “Bota sot”.

Dhe, për dallim nga ditët e mëparshme, ka vetëm një polic të armatosur përpara automjetit.

Pozicioni i anëtarëve të njësive Rossu është i tillë që ata nuk bien në sy dhe është shumë më e vështirë t'i vëresh ata, sesa në ditët e mëparshme kur ata ishin vendosur në rrugë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat