Bëhet ndërrimi i policëve të Kosovës në Jarinjë

Aktuale

Bëhet ndërrimi i policëve të Kosovës në Jarinjë

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 20:55
Jarinjë

Policia është duke bërë ndërrimin e trupave të njësisë speciale në Jarinjë.

Për të gjashtën ditë me radhë ata janë duke qëndruar në pikat kufitare në veri të vendit në Bërnjak dhe Jarinjë.

Kjo pasi atje janë duke protestuar serbët.

Ata kanë bllokuar rrugët për kalim si kundërshtim të reciprocitetit për targat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat