Gjuajtje me kallash në Skenderaj nga përkrahësit e Lushtakut dhe Jasharit

Aktuale

Gjuajtje me kallash në Skenderaj nga përkrahësit e Lushtakut dhe Jasharit

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 22:00
Skenderaj

Të shtëna armësh janë dëgjuar pas tubimit të fushatës përmbyllëse të të dy kandidatëve për kryetar të Skenderajt, Bekim Jasharit dhe Fadil Nurës.

Burime të medias thënë se krismat e armëve janë bërë në shesh nga të dy palët pas përfundimit të tubimit të PDK-së.

Grupacionet e të dy partive kanë shtënë më armë dhe kallashinkov.

Të njëjtat burime kanë treguar se policia nuk ka dalur ende në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat