“Policia serbe po dënon shqiptarët e Kosovës”/ Arianit Koci kërkon këtë gjë

Aktuale

“Policia serbe po dënon shqiptarët e Kosovës”/ Arianit Koci kërkon këtë gjë

Nga: A.M Më: 15 tetor 2021 Në ora: 23:09
Arianit Koci

Avokati Arianit Koci ka ndarë disa informata për publikun se shqiptarët e Kosovës po kanë probleme me policinë serbe, gjatë tranzitit.

Madje, ai kërkoi nga qytetarët që të ndajnë përvojat e tyre me policinë serbe.

“Kam informata që këto ditë, kosovarët po kanë probleme me policinë, gjatë tranzitit nëpër Serbi.

Disa po më thonë që po i ndalin - po i marrin më pyetje e po i dënojnë - pa asnjë arsye”, shkroi Koci në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Kam informata që këto ditë, kosovarët po kanë probleme me policinë, gjatë tranzitit nëpër Serbi.

Disa po më thonë që po i ndalin - po i marrin më pyetje e po i dënojnë - pa asnjë arsye.

A mundemi me i nda përvojat?

Sa më tepër bëhen publike problemet, gjasat janë që të njejtat ndalen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat