Çfarë po ndodhë në Kaçanik, vetëm 5 persona votojnë në një vendvotim

Aktuale

Çfarë po ndodhë në Kaçanik, vetëm 5 persona votojnë në një vendvotim

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Në qendrën më të madhe të votimit në Kaçanik, në shkollën “Emin Duraku” procesi ka nisur me kohë dhe gjithçka po shkon në rregull.

Por, në një vendvotim të kësaj qendre deri më tani kanë votuar vetëm pesë persona.

Ndryshe në ora 07:00 janë hapur kutitë nëpër Qendrat e Votimit në 21 komuna të Kosovës.

Ku 42 kandidatë garojnë për herë të dytë brenda një muaji për të marrë udhëheqjen e komunës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat