Brenda qendrës më të madhe në Junik nuk lejohet të intervistohen qytetarët

Aktuale

Brenda qendrës më të madhe në Junik nuk lejohet të intervistohen qytetarët

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Qendra më e madhe e votimit në Junik, shkolla e mesme e ulët “Edmond Hoxha” është hapur me kohë.

Aty është vërejtur një fluks i madh i njerëzve për të votuar në orët e hershme të mëngjesit.

Menaxherja e kësaj qendre ka deklaruar se gazetarët nuk kanë të drejtë t’i intervistojnë qytetarët dhe të tjerë brenda qendrave të votimit.

Po ashtu  nuk është dhënë asnjë detaj sa i përket aspektit logjistik se sa votues janë apo edhe sa votues kanë të drejtë vote

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat