Lajmërohet Arben Vitia, ja çfarë thotë për rezultatin aktual në Prishtinë

Aktuale

Lajmërohet Arben Vitia, ja çfarë thotë për rezultatin aktual në Prishtinë

Nga: A.M Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 20:06
Arben Vitia

Kandidati i LVV-së për komunën e Prishtinës, Arben Vitia është deklaruar për herë të parë, pas përfundimit të votimit.

Vitia u shpreh i rezeveruar ndaj exit-polleve duke deklaruar se po i pret rezultatet përfundimtare.

“Sot siç jeni dëshmitar kanë qenë një palë zgjehdje të jashtëzakonshme.

Komisionerët me punënë e tyre të palodhshme, gjithëditore po kontribuojnë që procesi të jetë demokratike.

Ne jemi këtu pavarësisht asaj që kemi nga exit-pollet. Ne jemi duke pritur rezultatet dhe po presim të gjitha rezultatet nga terreni”, deklaroi Vitia, përcjell “Bota sot”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat