Një nga pistat kryesore që po hetohet për sulmin në Gllogjan

Aktuale

Një nga pistat kryesore që po hetohet për sulmin në Gllogjan

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 23:37
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një nga pistat që po hetohet është një konflikt i mundshëm i shoferit me shoferë të linjave të tjera.

Lajmin e tha për Report Tv, gazetari Valon Bajrami.

Megjithatë, kjo është ende e pakonfirmuar.

Tre persona kanë vdekur dhe një person është plagosur pasi një person i maskuar ka sulmuar me automatik autobusin me nxënës në fshatin Gllogjan.

Pamjet KËTU

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat