Behgjet Pacolli e ngre në “qiell” Edi Ramën

Aktuale

Behgjet Pacolli e ngre në “qiell” Edi Ramën

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 11:56
Behgjet Pacolli

Ashtu siç ishte paralajmëruar në 109-vjetorin e Pavarësisë të Shqipërisë ka nisur puna për ndërtimin e aeroportit të Vlorës.

I pranishëm në ceremoninë e organizuar në Vlorë, biznesmeni Behgjet Pacolli nuk kurseu elozhet ndaj kryeministrit Rama të cilin e ngriti në “qiell”.

“Ky është kryeministri që unë preferoj, një kryeministër me energji të paparë, një kryeministër me dashuri dhe dëshirë shumë të madhe për të ndryshuar Shqipërinë.

Kryeministër ja keni ndalë kësaj pune, ju përgëzoj në rrugëtimin tuaj, jeni duke punuar për qytetarët më të mirë dhe ne kemi të drejtë të kemi të ardhme më të mirë për fëmijët tanë, për vetveten dhe për gjithë miqtë tanë. Na qoftë e mbarë fillimi i kësaj vepre madhështore”, tha Pacolli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat