Lajmi i fundit: Ndihet tërmet i lehtë në Kosovë

Aktuale

Lajmi i fundit: Ndihet tërmet i lehtë në Kosovë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:07
Foto ilustrim

Një tërmet i magnitudës 2.5 ballë ka goditur në jug të Kosovës rreth një orë më parë.

Sipas Earthquake, tërmeti ishte me magnitudë 2.5 shkallë të Rihterit.

Ndërsa thellësia e tërmetit ishte 15 km.

Tërmeti ka ndodhur në komunën e Therandes.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat