Dega e LDK-së në Kodrën e Trimave mban takimin përmbyllës, pjesë Abdixhiku dhe Rama

Aktuale

Dega e LDK-së në Kodrën e Trimave mban takimin përmbyllës, pjesë Abdixhiku dhe Rama

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 00:30
Dega e LDK-së në Kodrën e Trimave

Anëtari i LDK-së Ismet Beqiri ka postuar fotografi nga takimi i kryetarit të partisë, Lumir Abdixhiku, dhe kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama, me strukturat e degës së partisë në Kodrën e Trimave në kryeqytet.

“Nga takimi përmbyllës i këtij viti, me strukturat e degës ‘Kodra e Trimave’, degës fituese të zgjedhjeve lokale në kryeqytet”, shkroi Beqiri në një postim në Facebook.

“Viti 2021 riktheu LDK-në në udhëheqje të Prishtinës”.

“Krenar me Kodrën e Trimave, Prishtinën dhe LDK-në”, përfundoi ish-deputeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat