“UÇK-në e përdorni për ta mbuluar tenderomaninë dhe privatizimet”/ Pozhari thotë se mori rreth 500 kërcënime pas deklaratës për Nasim Haradinajn

Aktuale

“UÇK-në e përdorni për ta mbuluar tenderomaninë dhe privatizimet”/ Pozhari thotë se mori rreth 500 kërcënime pas deklaratës për Nasim Haradinajn

Nga: M.L. Më: 17 janar 2022 Në ora: 17:50
Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka thënë se ka pranuar rreth 500 mesazhe kërcënuese pas deklaratës së tij ndaj nënkryetarit të Organizatës së Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i cili po gjykohet në Gjykatën Speciale.

“Nasim Haradinaj në Hagë paska qajt, e këtu i thejke tavolinat nëpër emisione.

Mbahu, burrë! Kalon edhe kjo...”, ka shkruar Pozhari javën e kaluar.

Ky postim i tij nxiti reagime të shumta.

Ai kërcënuesit i quajti hajna që ua kanë zënë bishtin me derë.

Pihhh, përmbi nja 500 mesazhe me kërcënime e ofendime i kam marr deri tash.

A po kujtoni që e rruj fort për ju, a - hajna që ua kanë zënë bishtin me derë dhe UÇK-në e përdorni për ta mbuluar tenderomaninë dhe privatizimet?

Ju kishe po e "mbroni" Nasimin prej meje veç që i thash, mbaju e mos ja jep kënaqësinë Serbisë me të pa me lot. Ju që e keni çu vetë me duar të juaja atë dhe të tjerët aty ku është sot.

Hajna. Rrjepcana”, shkroi Pozhari në postimin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat