Peci: Takim miqësor me Presidenten e Republikës Vjosa Osmani dhe deputeten Doarsa Kica – Xhelili

Aktuale

Peci: Takim miqësor me Presidenten e Republikës Vjosa Osmani dhe deputeten Doarsa Kica – Xhelili

Më: 18 janar 2022 Në ora: 13:50
Foto nga takimi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, nga radhët e Listës Guxo, Faton Peci është takuar së bashku me presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe me deputeten e Listës Guxo, Doarsa Kica-Xhelili.

Peci përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se kanë dalur për një takim miqësor.

Postimi:

Takim miqësor me Presidenten e Republikës Vjosa Osmani dhe deputeten Doarsa Kica – Xhelili.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat