Kusari-Lila: VV ka pasur të drejtë edhe kur kemi qenë në anë të kundërta

Aktuale

Kusari-Lila: VV ka pasur të drejtë edhe kur kemi qenë në anë të kundërta

Më: 20 janar 2022 Në ora: 11:44
Mimoza Kusari-Lila

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka folur para deputëve në Kuvend.

Seanca po zhvillohet në lidhje me situatën e energjisë elektrike në vend.

Ajo duke folir për këtë situatë, tha se Lëvizja Vetëvendosje ka të drejtë në qëndrimin e saj.

Madje, tha se kjo parti ka pasur të drejtë edhe kur kanë qenë në anë të kundërta.

“Kanë pasur të drejtë Lëvizja Vetëvendosje edhe kur kemi qenë në anë të kundërta, edhe mu kur më kanë refuzu, e kur më kanë kundërshtu”, u shpreh Kusari-Lila.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat