Kadrijaj-Kurtit: Kurrgjë s’ishte Shën Valentini çka ishte Shën Balotazhi

Aktuale

Kadrijaj-Kurtit: Kurrgjë s’ishte Shën Valentini çka ishte Shën Balotazhi

Më: 24 janar 2022 Në ora: 17:04
Time Kadrijaj

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj para se ta kritikojë kryeministrin Albin Kurti lidhur me krizën energjetike dhe shtrenjtimin e rrymës, ia ka përmendur atij humbjen e LVV-së në zgjedhjet lokale të vitit të kaluar.

Kadrijaj tha se “karriga e opozitarit është krejt ndryshe nga karrigeja e pushtetarit”.

“Ndërsa ju e patë.

Kurrgjë nuk ishte shën valentini çka ishte shën balotazhi, i cili ju shpalli si parti opozitare, partinë me më së paku komuna të fituara si dhe me rënie drastike të votave”, tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat