“Më nuk do të nxenë dielli për PDK-në”/ Naim Miftari i reagon Sami Lushtakut

Aktuale

“Më nuk do të nxenë dielli për PDK-në”/ Naim Miftari i reagon Sami Lushtakut

Nga: N. Sh. Më: 26 janar 2022 Në ora: 19:07
Sami Lushtaku dhe Naim Miftari

Nënkryetari i komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku ka thënë para disa dite se, PDK-ja do t’i fitoj zgjedhjet kurdo që mbahen ato.

Mirëpo me këtë dekalratë të tij, nuk po pajtohet ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari.

Ai thotë se më nuk do të nxenë dielli për PDK-në.

Sipas tij, kjo që ka thënë Lushtaku nuk do të ndodhë.

Miftari ia kujton Lushtakut më nuk vjen dita që të blejnë tokë nga 50 euro arin, e pastaj të e shesin me nga 6 mijë euro.

“Harroje këtë punë Sami që ndodhë najher më, nuk ju nxenë ai djell kurrë më si më herët, me ble tani tokën e Kosovës nga 50 euro arin e tani ja shitni dikujt tjetër nga 6000 euro ari e të të njëjtës tokë!”, shkruan Miftari në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat