Frashër Krasniqi lajmërohet para protestës: Ne jemi gati! Tash le të bëhet gati Qeveria

Aktuale

Frashër Krasniqi lajmërohet para protestës: Ne jemi gati! Tash le të bëhet gati Qeveria

Më: 29 janar 2022 Në ora: 11:57
Frashër Krasniqi

Zyrtari i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, është lajmëruar para fillimit të protestës që ka organizuar kjo parti për të kundërshtuar shtrenjtimin e energjisë elektrike.

Ai në Facebook ka publikuar një fotografi ku shihet se po mban një megafon.

“Ne jemi gati! Tash le të bëhet gati Qeveria!

Ora 14:00, Sheshi ‘Zahir Pajaziti'”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat