Osmani i uron shërim të shpejtë nga Covid-19 Erdoganit dhe gruas së tij

Aktuale

Osmani i uron shërim të shpejtë nga Covid-19 Erdoganit dhe gruas së tij

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 21:14
Vjosa Osmani dhe Recep Tayyip Erdogan

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, i ka uruar shërim të shpejtë homologut të saj turk, Recep Tayyip Erdogan dhe gruas së tij, Emine Erdogan.

Ata sot kanë lajmëruar se janë infektuar me koronavirus.

Erdogan tha të shtunën se ai kishte rezultuar pozitiv në testin për variantin Omicron të COVID-19.

Në një postim në Twitter, Erdogan tha se ai dhe gruaja e tij po përjetonin simptoma të lehta të koronavirusit, duke shtuar se ai do të vazhdojë punën e tij nga shtëpia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat