Mërgimtarët s’e tradhtojnë Kosovën, i vijnë për pavarësi

Aktuale

Mërgimtarët s’e tradhtojnë Kosovën, i vijnë për pavarësi

Më: 17 shkurt 2022 Në ora: 23:06
Foto ilustrim

Për 14 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, shumë mërgimtarë erdhën për të festuar.

Ish ushtari i UÇK-së, Bekim Halimi, çdoherë vjen nga Londra për të kremtuar dhe për këtë festë fton të gjithë gurbetçarët që të veprojnë njësoj si ky.

Ndërsa Florim Krasniqi erdhi nga Zvicra për të festuar pavarësinë.m

Për ketë festë erdhi edhe një tropojan i cili uroi të gjithë qytetarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat