Hoti “thumbon” Kurtin: Shëtitje në shumë adresa, përpos në adresën e të gjitha adresave

Aktuale

Hoti “thumbon” Kurtin: Shëtitje në shumë adresa, përpos në adresën e të gjitha adresave

Nga: M.L. Më: 23 maj 2022 Në ora: 19:12
Avdullah Hoti dhe Albin Kurti

Ish-kryeministri Avdullah Hoti hodhi kritika ndaj kryeministrit Albin Kurti për shkak se gjatë vizitës në SHBA nuk qëndroi për vizitë edhe në Shtëpinë e Bardhë.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar se ndonëse kishte “shëtitje në shumë adresa, përpos në adresën që për botën demokratike, dhe për shqiptarët në veçanti, është adresa e të gjitha adresave: Shtëpia e Bardhë”.

"Shëtitje në shumë adresa, përpos në adresën që për botën demokratike, dhe për shqiptarët në veçanti, është adresa e të gjitha adresave; Shtëpia e Bardhë.

Parimisht, vizita në Shtëpinë e Bardhë mundëson qasje të suksesshme në të gjitha adresat e tjera, e jo e kundërta", ka shkruar Hoti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat