Incidenti që i parapriu vrasjes – dëshmitari tregon si ishte therrur vëllai i Butës pak orë para se ta kryente vrasjen

Aktuale

Incidenti që i parapriu vrasjes – dëshmitari tregon si ishte therrur vëllai i Butës pak orë para se ta kryente vrasjen

Më: 28 maj 2022 Në ora: 13:00
Qëndrim Januzi

Një qytetar i Ferizajt, me anë të një postimi në Facebook, tregon se disa orë para se të ndodhte vrasja, e ka parë Qëndrim Januzin të plagosur në kokë. Januzi, tash i dyshuar për vrasjen në Ferizaj.

Sipas dëshmitarit, vëllai i këngëtarit Buta, ishte plagosur rreth orës 19:30.

I njejti thotë se e ka lajmëruar policinë për këtë rast, por policia nuk ka reaguar.

Shih postimin, së bashku me dëshmitë se i njejti e ka thirrur policinë:

 

E dhimbshme sa më s'ka vrasja e 30 vjeçarit ferizajas dje në orët e vona. Po postoj disa fakte se dje kam qenë dëshmitar...

Posted by Agon E. Zhinipotoku on Saturday, May 28, 2022

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat