Ja si raporton televizioni publik i Tajlandës për Kosovën

Aktuale

Ja si raporton televizioni publik i Tajlandës për Kosovën

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:48
Vjosa Osmani në Tajlandë

Dje është inaguruar Ambasada e Kosovës në Tajlandë, e ku mori pjesë edhe presidentja Vjosa Osmani.

Në një raportim të televizionit publik të Tajlandës, thuhet se ky vend e sheh Kosovën si treg për shitjen e produkteve hallall.

“Tajlanda e sheh Kosovën si treg për shitjen e produkteve hallall”, thuhet në raport.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat