Dyshohet se një 25-vjeçare bëri vetëvrasje në Prishtinë

Aktuale

Dyshohet se një 25-vjeçare bëri vetëvrasje në Prishtinë

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 16:00
Ilustrim

Një 25-vjeçare është gjetur pa shenja jete në rrugën “Lekë Dukagjini” në Prishtinë të mërkurën.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ai bëri të ditur se sipas informacioneve të para, dyshimet janë se viktima ka bërë vetëvrasje.

“Mbështetur në informacionet e para, përkundër që ka elemente që sugjerojnë për vetëvrasje,  policia në koordinim me prokurorin e shtetit ka nisur një hetim mbi vdekjen si dhe  po vazhdon me ndërmarrjen e të gjitha veprimeve hetimore dhe të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin e plotë të rastit”, tha ndër tjerash ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat