Hysamedin Feraj: Ramushi s'po tregon pse nuk e vranë atë por vëllezërit e tij në luftë

Aktuale

Hysamedin Feraj: Ramushi s'po tregon pse nuk e vranë atë por vëllezërit e tij në luftë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 12:18
Hysamedin Feraj

Një ndër anëtarët e Vetëvendosjes, Hysamedin Feraj, ka bërë një shkrim në profilin e tij në Facebook e në të cilin sulmon opozitën e vendit.

Më specifikisht, ai është marrë me Ramush Haradinajn.

“Ramushi vazhdoi të ankohet pse Serbia nuk e ka vrarë Albin Kurtin në burg, pa dhënë përgjigje pse nuk e ka vrarë Ramushin gjatë luftë por vëllezërit e tij, dhe pse mbas lufte Vuçiqi e dërgoi natën e me urgjencë Listën serbe që ta bëjë Ramushin kryeministër!” – ka thënë z. Feraj.

Statusi i plotë:

Edhe këtë javë:

- Opozita vazhdoi mbrojtjen e Serbisë si engjëlli i paqes në Ballkan kundër prishjes së imazhit të saj nga djalli Albin që po e paraqet si rrezik për paqen!

- Ramushi vazhdoi të ankohet pse Serbia nuk e ka vrarë Albin Kurtin në burg, pa dhënë përgjigje pse nuk e ka vrarë Ramushin gjatë luftë por vëllezërit e tij, dhe pse mbas lufte Vuçiqi e dërgoi natën e me urgjencë Listën serbe që ta bëjë Ramushin kryeministër!

- Një javë më parë Vuçiqi u ankua pse e ka liruar Kurtin nga Burgu!

- SBASHK-u vazhdon të na "afrojë" me SHBA-në duke e afruar emrin "sindikatë" me kuptimin që ka në Amerikë!

- Tani për tani, lëvizja "sindikaliste" në Kosovë po kërkon dhe po merr mbështetje nga e ashtquajtura "e djathtë" e Kosovës!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat