Këshilltari amerikan i Kurtit ia thotë valles në një dasmë

Aktuale

Këshilltari amerikan i Kurtit ia thotë valles në një dasmë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 20:49
Tienmu Ma

Këshilltari i kryeministrit Albin Kurti, amerikani me prejardhje kineze, Tienmu Ma, është parë duke vallëzuar në një dasmë në Kosovë.

Video ku Tienmu Ma është parë duke vallëzuar, ka qarkulluar në rrjetin social Tik Tok.

Kryeministri Kurti po vazhdon të këshillohet nga amerikani të cilin e ka angazhuar që nga viti 2014.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat