Deputeti i VV-së: Jam i bindur që nuk ka person që e sfidon Albinin

Aktuale

Deputeti i VV-së: Jam i bindur që nuk ka person që e sfidon Albinin

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 21:18
Visar Korenica

Visar Korenica – Deputet i VV-së, ka thënë se është problem të sfidohet Albin Kurti brenda Lëvizjes Vetëvendosje.

Korenica në Politiko, ka thënë se kjo është për arsye se është meritë e Albin Kurtit për atë se ku është Lëvizja Vetëvendosja tani.

“Për aq sa unë jam në dijeni nuk ka pasë dijeni me sfidu Albinin. Por nuk besoj, dhe jam i bindur që nuk ka person që e sfidon.

Kjo për arsye se këtu ku është Lëvizja është meritë e tij dhe njerëzve që e kanë mbështetë këtë rrugëtim, pra është problem me u sfidu”, ka thënë ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat