Basha: Kurti s’i ka lëshu pe Vuçiqit e Grenellit, t’i palon 50 Rrahmana n’ditë

Aktuale

Basha: Kurti s’i ka lëshu pe Vuçiqit e Grenellit, t’i palon 50 Rrahmana n’ditë

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 23:54
Dimal Basha dhe Rrahman Jasharaj

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha ka folur për grevën e cila po vazhdon ende në arsim.

Ai komentoi edhe mundësinë që SBASHK-u po tërheqet. Sipas tij ata po tërhiqen sepse Kurti nuk lëshon pe, ndërsa shtoi se kryeministri “50 Rrahmana në ditë i palon”.

“Nuk lëshon pe Albin Kurtin, e njohin që nuk lëshon pe. S’i ka lëshu pe Vuçiqit, s’i ka lëshu pe Grenellit, e Rrahmana 50 në ditë t’i palon. Mos e merr seriozisht Rrahmanin për shkak të veprimeve të këqija.

Paramendoje njeri po don mu bo hero tu i lan fminë pa shkolla”, tha Basha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat