Letra e Sokol Halilit, vrasësit të shtatzënës, para vetëvrasjes: Ju kisha lut të gjithëve…!

Aktuale

Letra e Sokol Halilit, vrasësit të shtatzënës, para vetëvrasjes: Ju kisha lut të gjithëve…!

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 18:00
Sokol Halili

Janë bërë publike letrat e Sokol Halilit, vrasësit të Hamide Magushit.

Ai ia la babait të tij.

Në fillim të letrës ai ka treguar se e ka vrarë me vetëdije Hamide Magashin.

Ai tutje ka shkruar se dëshiron të tregojë se çfarë ka qenë raporti i tij me Hamide Magashin dhe ka përmendur një plan që thotë se e kishte bërë ajo bashkë me motrat e veta.

Gjithmonë sipas letrës që ka shkruar Sokol Halili, Hamide Magashi i ka kërkuar atij që të bënin një marrëveshje, që ajo të shkojë dha ta rrisë fëmijën e vetë tek shtëpia e babait të saj.

Siç shkruan në letër, ajo i kishte ofruar 25 mijë euro për këtë gjë.

Halili sot bëri vetëvrasje.

Policia nuk arriti ta arrestoj të gjallë.

Image
Letra e Sokol Halilit
Image
Letra e Sokol Halilit
Image
Letra e Sokol Halilit
Image
Letra e Sokol Halilit

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat