Mbyllet rruga për qarkullim në Mitrovicë, ekipet e deminimit në vend të ngjarjes

Aktuale

Mbyllet rruga për qarkullim në Mitrovicë, ekipet e deminimit në vend të ngjarjes

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 20:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sërish ka pasur shpërthime në Mitrovicën e Veriut.

Gazetarja Laura Çelaj e cila ka disa orë që po qëndron në vendin e ngjarjes tha se shpërthimi ka ndodhur shumë afër gazetarëve të cilat po e përcjellin ngjarjen.

Ajo tregoi se tashmë është mbyllur rruga për qarkullim e cila të çon drejt KKZ’së.

Po ashtu, ekipet e deminimit janë në vend të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat