Dyshime për plagosje në Fushë Kosovë

Aktuale

Dyshime për plagosje në Fushë Kosovë

Më: 28 janar 2023 Në ora: 12:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një plagosje e dyfishtë, dyshohet të ketë ndodhur në këto momente në një hapësirë banimi në Fushë Kosovë.

Informacionet mbi dyshimet e raportuara, ende nuk janë konfirmuar zyrtarisht nga Policia e Kosovës, megjithatë ajo çfarë shihet në pamjet e siguruara nga dëshmitarët e vendit të ngjarjes, aty duket të ketë arritur edhe autoambulanca.

Media ka kontaktuar Policinë e Kosovës lidhur me rastin dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat