Haziri ‘shpërthen’ keq ndaj dëshmisë së Mahmutit në Hagë – ja çka thotë për komunikatën e 59 të UÇK-së

Aktuale

Haziri ‘shpërthen’ keq ndaj dëshmisë së Mahmutit në Hagë – ja çka thotë për komunikatën e 59 të UÇK-së

Nga: A.M. Më: 21 shtator 2023 Në ora: 21:48
Bardhyl Mahmuti

Analisti Nexhat Haziri ka reaguar ashpër ndaj Bardhyl Mahmutit, pas dëshmis së tij në procesin gjyqësor në Gjykatën Speciale lidhur me komunikatën 59 të UÇK-së.

Ai reagoi ashpër ndaj Mahmutit, duke e quajtur edhe të pafytytrë.

“Sipas Bardhyl Mahmutit komunikata numër 59 e UÇK-së në të cilën thuhej rrejshëm se Gani Geci me maskë po iu prinë forcave ushtarake dhe paramilitare serbe që po vrasin e diegin shqiptarët në Drenicë, paska qenë kerkesë e kërkesë e NATO-s dhe ShBA-së. Pra, sipas tij NATO dhe SHBA paskan rrejtë për Gani Gecin”, shkroi ndër të tjera Nexhati.

Postimi i plotë

SHIH TI...

Sipas Bardhyl Mahmutit komunikata numër 59 e UÇK-së në të cilën thuhej rrejshëm se Gani Geci me maskë po iu prinë forcave ushtarake dhe paramilitare serbe që po vrasin e diegin shqiptarët në Drenicë, paska qenë kerkesë e kërkesë e NATO-s dhe ShBA-së. Pra, sipas tij NATO dhe SHBA paskan rrejtë për Gani Gecin.

Këtij më së paku që mundet t’i thuhet është:  I PAFYTYRË

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat