Arben Gashi: Vila e Radojiçiqit të përdoret si stacion i Policisë së Kosovës

Aktuale

Arben Gashi: Vila e Radojiçiqit të përdoret si stacion i Policisë së Kosovës

Më: 29 shtator 2023 Në ora: 20:01
Vila e Radojiçiqit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka propozuar që vila e Milan Radojicicit me pamje kah Ujmani, të përdoret për stacion të Policisë së Kosovës në atë pjesë.

“ Keto objekte duhet te perdoren si stacion i Policise se Kosoves”, ka shkruar deputeti i LDK-së.

Sot kreu i MPB-së Xhelal Sveçla ka publikuara pamje nga droni të vilës së Milan Radojicic dhe gjithashtu pamje të interierit të saj.

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion të përbashkët bashkë me Prokurorinë ku kanë sekuestruar një mori pronash të kryeterroristit Radojiçiq.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat