Debat i ashpër Peci-Matoshi: Vuçiqi tha kam me qenë Adem Jashar për serbët!

Aktuale

Debat i ashpër Peci-Matoshi: Vuçiqi tha kam me qenë Adem Jashar për serbët!

Më: 3 prill 2024 Në ora: 00:33
Faton Peci dhe Halil Matoshi

Një debat i ashpër ka ndodhur në studion e Politikos gjatë natës së sotme.

Ky debat është zhvilluar në mes të ministrit Faton Peci dhe komentatorit politik Halil Matoshi.

Ministri Peci i ka thënë komentatorit Matoshi se Aleksander Vuçiq i ka thënë kryeministrit Kurti se do të lind një Adem Jashar serb në Kosovë.

Derisa Matoshi i replikoi duke i thënë se ministër nuk po dëgjon sepse nuk po të konvenon.

Për detaje më të hollshime ndiqni videon më poshtë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat