Ish-komandanti i UÇK-së Gani Imeri në gjendje të rëndë shëndetësore

Aktuale

Ish-komandanti i UÇK-së Gani Imeri në gjendje të rëndë shëndetësore

Më: 18 prill 2024 Në ora: 12:22
Gani Imeri

Ish-eprori i UÇK-së në zonën e Vushtrisë, Gani Imeri është në gjendje të rendë shëndetësore.

Familjari i tij, Naser Imeri përmes rrjetit social “Facebook”, njoftoi se komandanti Imeri është nën kujdesin intensiv mjekësor.

“Informim mbi gjendjen shëndetësore të Komandant Gani Imeri. 

Nën kujdesin intensiv mjeksorë, mbajm shpresen te Zoti, se vëllau jonë do ta përballoj edhe këtë sfidë. Falënderojmë secilin nga ju për thirrjet, mesazhet dhe kujdesin tuaj për gjendjen shëndetësore të Komandantit, Gani Imeri”, thuhet në njoftimin e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat