Endrit Thaçi kujton babain në Hagë: Shpresoj vitin tjetër ta festojmë bashkë Ditën e Çlirimit

Aktuale

Endrit Thaçi kujton babain në Hagë: Shpresoj vitin tjetër ta festojmë bashkë Ditën e Çlirimit

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 16:17
Endrit Thaçi

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi, ka uruar Ditën e Çlirimit të Kosovës.

Ai ka publikuar një fotografi të babait të tij në sheshin e Prishtinës bashkë me ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright dhe ish-presidentin amerikan, Bill Clinton.

Endrit Thaçi ka shkruar se shpreson që në vitin tjetër të festoj bashkë me ish-presidentin Thaçi për Ditën e Çlirimit.

Megjithatë gjasat janë të pakta për këtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat