Muhamed Thaçi në krye të Rahovecit 

Basketboll

Muhamed Thaçi në krye të Rahovecit 

Nga: K. G. Më: 13 gusht 2022 Në ora: 18:14
Muhamed Thaçi

Muhamed Thaçi kthehet pas një kohe në Kosovë, jo si basketbollist por si trajner.

Rahoveci e emëron trajner të ri, me synime që të arrijnë në katërshen e madhe të Superligës. 

"Muhamed Thaçi zyrtarisht merr timonin për të drejtuar skuadrën tonë në këtë edicion”, njofton KB Rahoveci.

Muja ka një përvojë të mirë si trajner dhe synon me Rahovecin rezultate sa më të mira.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat