Haxhi Krasniqi dhe Marigona celebrojnë dashurinë, dalin pamjet

Boksi

Haxhi Krasniqi dhe Marigona celebrojnë dashurinë, dalin pamjet

Më: 4 janar 2022 Në ora: 10:54
Haxhi Krasniqi dhe Marigona celebrojnë dashurinë, dalin pamjet

Ish-Missi, Marigona Krasniqi para pak ditësh në një intervistë të realizuar në emisionin “Prive” kishte treguar se së shpejti do të ndodh dasma me boksierin, Haxhi Krasniqi.

Ndërsa, një ceremoni të bekimit të dashurisë së tyre ata e kanë zhvilluar dje, në ditën e tretë të këtij viti.

Në prani të një rrethi shumë të kufizuar të familjarëve, Marigona dhe Haxhiu kanë celebruar dashurinë e tyre e cila evoloi shpejt.

Image

 Nuk dihet nëse na pret një dasmë tradicionale ku bukuroshen do e shohim me fustanin klasik të bardhë apo ata i kanë vënë pikën me darkën e mbrëmshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat