Aziz Salihu takon Gjukanoviqin, këto fjalë ia thotë 

Boksi

Aziz Salihu takon Gjukanoviqin, këto fjalë ia thotë 

Nga: K. Goca Më: 19 maj 2022 Në ora: 19:36
Aziz Salihu takon Gjukanoviqin, këto fjalë ia thotë 

Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos, ka takuar sot presidentin e Malit të Zi, Milo Gjukanoviq.

Ish boksieri i mirënjohur ndihet krenar që takoi Gjukanoviqin duke i thënë se ndihet krenar që jeni në Prishtinë në shtetin e Kosovës.

Salihu shkruan në profilin e tij në facebook: “Takim i rastësishëm me mikun dhe Presidentin e Malit të Zi, Milo Gjukanoviq në qendër të Prishtinës.

Pasi u përshendetën me tha: “Salihu të kemi përcjellur dhe të kemi simpatizu shumë si boksier, je i mirëseardhur në Mal të Zi”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat