E rëndë, publikohen pamjet nga vendngjarja ku u vra gazetarja e Al Jazeera

Bota

E rëndë, publikohen pamjet nga vendngjarja ku u vra gazetarja e Al Jazeera

Më: 11 maj 2022 Në ora: 16:00
Shireen Abu Akleh

Janë publikuar pamjet e rënda të vrasjes së gazetares së Al Jazeera, Shireen Abu Akleh, nga forcat izraelite në Bregun Perëndimor.

Ajo teksa dëgjohen të shtënat e armëve shihet e shtrirë në tokë teksa mbante të veshur një jelek në të cilin i shkruante se është gazetare.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet e rënda nga vendi i ngjarjes:

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat