BKS dhe Oda Ekonomike e Britanisë në Kosovë me memorandum bashkëpunimi

Ekonomi

BKS dhe Oda Ekonomike e Britanisë në Kosovë me memorandum bashkëpunimi

Më: 1 prill 2021 Në ora: 12:34
Bekim Kastrati dhe Sami Mazreku

Drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimit (BKS) Sami Mazreku ka pritur të enjten në Prishtinë drejtorin e Odës Ekonomike e Britanisë në Kosovë Bekim Kastratin.

Me të, ai ka biseduar për mundësitë e bashkepunimit mes këtyre dy Institucioneve të rëndësishme.

Në takim përfaqësuesi e Odës Ekonomike e Britanisë në Kosovë kanë bërë të ditura projektet në vazhdim të cilat do të kënë impakt në sigurimin e automjeteve.

Të dyja palët u pajtuan të zyrtarizojnë bashkëpunimin duke nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat