Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 prill 2021

Më: 2 prill 2021 Në ora: 07:52

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë eEuros, Dollari dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 104.4                   Shitet 105.2

Euro:                                    Blihet 122.8                   Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                Shitet 144.7

Franga Zviceriane:               Blihet 110.2                   Shitet 111.5

Image
Këmbimi Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat