Njihuni me Këmbimin Valutor, 17 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 17 prill 2021

Më: 17 prill 2021 Në ora: 07:28
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.4                     Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.8                     Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 140.8                      Shitet 141.8

Franga Zviceriane:               Blihet 111                        Shitet 111.8

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat