Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 prill 2021

Më: 25 prill 2021 Në ora: 07:36
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollari dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë, Paundit Britanik dhe Euroja kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101.7                     Shitet 102.5

Euro:                                    Blihet 122.9                     Shitet 123.5

Paundi Britanik :                  Blihet 140.7                     Shitet 141.8

Franga Zviceriane:               Blihet 110.7                        Shitet 111.6

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat