Njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

Ekonomi

Njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 07:52
Foto ilustrim

Në kursin e këmbimit valutor ditën e sotme, shihet një rritje e lehtë e dollarit , frangës zvicerian, paundit britanik dhe euros.

Blihet Shitet

EURO 121.3 121.8

Dollari 104.5 105.3

Paund 141 142.3

Franga 112 122.8

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat