Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 nëntor 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 nëntor 2021

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 07:24
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Dollarit, ndërsa Franga Zvicerane ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:      Blihet 106.7    Shitet 107.7

Euro:      Blihet 120.9     Shitet 121.6

Paundi Britanik:  Blihet 142.1   Shitet 143.1

Franga Zvicerane:  Blihet 115.1   Shitet 116.1

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat