Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 janar 2022

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 janar 2022

Më: 14 janar 2022 Në ora: 07:04
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106                                                  Shitet 106.9

Euro:                                   Blihet 121.9                                                Shitet 122.5

Paundi Britanik :                  Blihet 145.3                                               Shitet 146.3

Franga Zvicerane:                Blihet 116.2                                              Shitet 117

Image
Njihuni me Këmbimin Valutor
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat